مفتول گالوانیزه

نرم بودن مفتول گالوانیزه ساخت چین و یکدست بودن وزن کلاف، باعث شده که در پروژه‌های مختلف این مواد انتخاب شوند.

برای کسانی که می خواهند امنیت بیشتری داشته باشند ، مفتول گالوانیزه بسیار پرکاربرد است.

سیم گالوانیزه هم با تولید ایرانی و هم خارجی وارد بازار شده که جنس ایرانیِ سیم گالوانیزه، دارای مقاومت بهتری در برابر زنگ زدگی دارد.

نوع دیگر مفتول گالوانیزه از نوع سفید آن است که این نوع دارای استحکام بسیار زیاد است و مقاومت بالای حتی در برابر آتش از خود نشان داده است که از این مورد هم می توان بیشتر در مصارف مختلف استفاده کرد.

سیم‌های اسکوپ نیز به منظور اسکوپ کردن سنگ گرانیت به کار می‌رود.

از آنجایی که لوله گازها انواع مختلفی دارند، در زمان خرید و استعلام قیمت باید به این نکته توجه داشته باشید که کالای مورد نظر چه ویژگی‌هایی را شامل می‌شود. برای مثال لوله‌های توکار به دلیل مقاومت بالا در مکان‌های طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین منوال کاربرد انواع لوله‌های انتقال گاز را بررسی کنید و پس از آن قیمت لوله گاز را مورد بررسی قرار داده و برای خرید اقدام کنید.

حفاظت کاتدی فلز روی نسبت به آهن : فلز روی نسبت به آهن خاصیت آندی دارد و به این معناست که زودتر از آن مصرف می شود .

 در جدول زیر آورده شده است. قیمت ورق گالوانیزه به مواردی مانند ضخامت، کیفیت ورق گالوانیزه و کارخانه تولید کننده ورق بستگی دارد. این ورق که نوعی آهن روکش دار به حساب می آید به دلیل نوسانات ارزی دارای قیمت ثابت نبوده و همواره در حال تغییر است. نظر به گران شدن قیمت مواد خام و افزایش میزان صادرات این ورق، این افزایش قیمت دور از انتظار نیست.

کنترل کیفیت و بازرسی توسط کارشناسان بارگیری و حمل و ارسال به مقصد

لایه ی سطحی ایجاد شده، این مفتول را در برابر آسیب مراقبت می کند.

با توجه به این که شرکت ها و کارخانه های مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند و رقیب رقبا در این زمینه بسیار زیاد شده و بازار محصول با کیفیت تر را می طلبد.

آخرین بروزرسانی : امروز ضخامت سایز برند حالت محل تحویل واحد تاریخ بروزرسانی

امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات جامع و کامل پیرامون موضوع محتوا به دست آورده باشید.

مفتول گالوانیزه ایرانی دوام سایت منبع بیشتری در برابر رطوبت و اکسیده شدن دارا می باشد و هر چه کیفیت تولید نوع مفتول بالاتر باشد استقامت آن در برابر رطوبت و زنگ زدگی بیشتر می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *